בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא אחד החומרים המבוקשים ביותר כיום לעיצוב רצפות, גם במבנים פרטיים – ולא בכדי! 

הבטון המוחלק הוא חומר יציב, עמיד ואיכותי, אשר יכול לשאת משקלים ועומסים רבים. כל זאת מבלי להתפשר על נראות רצפה יוקרתית וייחודית! חברת זבולון עדירן מתמחה בביצוע בטון מוחלק ומשרתת קבלנים ואדריכלים בכל חלקי הארץ, אשר נהנים ממקצועיות, שירות ואחריות. 

קצת על בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא יציקת בטון מסוג מייקו 300. יציקת הבטון היא בעובי של כ-10 ס"מ. אופן ההחלקה של הבטון ייחודי ונעשה לאחר יציקת הבטון ולפני שהבטון מתייבש, כך שמתקבלת רצפה חלקה ורציפה, ללא  החלוקות שאפיינו את הבטון בעבר. התוצאה: רצפה חלקה ומעוצבת בעלת סגנון עיצוב תעשייתי, אשר מוסיפה הרבה מאוד ייחודיות לכל מקום. יתרונותיה של רצפה כזאת:

  • עמידות גבוהה – הבטון הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן, כך שקשה מאוד לפגוע בו. לאחר יציקת הבטון והחלקתו מורחים שכבה מיוחדת המגנה עליו מפני שחיקה והיווצרות כתמים, כך שרצפת הבטון המוחלק תישאר חלקה ויפה גם לאחר הרבה שנים.
  • יכולת העמסה גבוהה – בזכות החוזק של הבטון, רצפה כזאת יכולה לשאת משקלים מאוד כבדים ולכן יכולה להתאים גם לבתים בהם הרהיטים כבדים מאוד וכן לקניונים ולמבנים תעשייתיים.
  • אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות – את הבטון ניתן לצבוע בכל צבע רצוי ו/או להטביע עליו דוגמאות שונות ובכך להשיג עיצוב מקורי ומרהיב, כזה שלא רואים כל יום. 
בטון מוחלק
בטון מוחלק

 זבולון עדירן – בטון מוחלק באחריות מלאה

זבולון עדירן מתמחה בתחום של בטון מוחלק וביצעה וממשיכה לבצע פרויקטים רבים מסוג זה. החברה פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות, כך שהיא עובדת בדיוק על פי דרישות התקן ועושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. התוצאה: רצפת בטון מוחלק מיוחדת, שהיא קודם כל בטיחותית ואיכותית, וגם מעוצבת למשעי ומשרה בכל מקום אווירה יוקרתית ייחודית. לא בכדי הפכה הבחירה בבטון מוחלק להיות הבחירה המועדפת על אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים. אחרי הכל – זאת בחירה שעושה את ההבדל בין כמעט לבין בדיוק. 

לקבלת מידע נוסף אודות עבודות בטון מוחלק ולקביעת פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.